Halı Yıkama

Malatya Halı Yıkama

Halı Yıkama

Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Doğru teknikle yıkanmayan halı zarar görür. Ladik, Isparta, Hereke, Bünyan, Avanos gibi dünyaca ünlü el dokuması halılar, ipek yada makina halıları yanlış yıkama sonucu hızla yıpranır. Örneğin elde yada oto yıkamada tazyikli suyla yıkama halının tabanına ve bağlantı yerlerine zarar verir. Halı yüzeyinde kırılmalar olur. Aynı şekilde halının sert kıllı fırçalarla fırçalanması, dövülmesi de yanlıştır.

Biz Ateşoğlu Halı Yıkama Olarak Malatya'da Halı Yıkama Firması Olarak En İyisi...

 

HALILARINIZIN TESLİM ALMADAN TESLİMATA KADAR GEÇTİĞİ AŞAMALAR


Teslim Alma
Ev ve iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınan halılarınız bilgisayara kayıt edildikten sonra yıkama süreci başlar ve her adım bilgisayara kayıt edilir.

Tasnif
Halılar dokuma özellikleri, tür ve niteliklerine göre sınıflandırılır.

Vakum
Halılar yüksek devirli vakum cihazlarda toz ve kirden arındırılır.

Yıkama
Sağlığa ve doğaya uygun özel halı şampuanlarıyla iki tarafıda dönüşümlü olarak yıkanır.

Lekelere Müdahale
Halıların lekelerin bulunduğu bölümler özel leke çıkarıcılar ile temizlenir.

Durulama
Halıların köpüklerinden arındırılması için bol su ile durulanır.

Santrifüj
Halılar yüksek devirde dönen santrifüj makinesinde fazla suyundan arındırılarak kurutma ve havalandırma işlemine hazırlanır.

Kalite Kontrol
Kalite kontrol elemanlarımız tarafından incelenen halılarınız gerek duyulması halinde halılar, yıkama ya da onarım bölümlerine gönderilir.

Kurutma Havalandırma ve Düzeltme
Kir ve nemden arınan halılar kapalı kurutma bölümümüzde kurutulduktan sonra açık havada bekletilir. Daha sonra dokuma yönüne göre süpürülerek düzeltilir.

Son Kontrol ve Paketleme
Halılar personelimiz tarafından son kalite kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir.

Teslimat
Yıkama süreci tamamlanan halılarınız, sizden teslimat randevusu alınmasının ardından gününde ve saatinde adresinize teslim edilir.

 

Etiketler : Malatya Halı Yıkama , Malatya'da Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Halı Yıkama Telefonları ,  Halı Yıkama Malatya , Halı Yıkama Firmaları Malatya , Halı Yıkama Şirketleri Malatya , Malatya Halı Yıkama Firması , Malatya Halı Yıkama Şirketi