Malatya Halı Yıkama Fabrikaları

Malatya Halı yıkama Fabrikaları  hizmetini nasıl sunduğumuzu özetlemeye çalışalım. Öncelikle halılarınızı bizimle telefon veya internet üzerinden iletişim kurarak sipariş ettiğiniz de sizlerden adresinizi tam olarak alıyoruz. Sizlerin de uygun olacağı bir vakitte halılarınızı kapınızdan teslim alıyoruz.

Sipariş edilen halılarınız imkan dahilin de aynı gün içerisin de teslim alınmasına gayret ediyoruz. Genellikle sipariş verilen gün içerisin de halılarınız teslim alınmaktadır. Olası yoğunluk ve aksaklık anların da sizleri bilgilendirerek ertesi gün alınacağını belirtiyoruz.

Teslim alınan halılarınız öncelikle sıra numarası ile numaralandırılır. Bu numaralama işlemi halılarınıza zarar vermeyecek ve pas tutmayacak tel zımba ve etiketler kullanılır. Bu sıralama halılarınızın başka bir halı ile karışmasını engellemektedir.

Kapınızdan alınan halılarınız sizlere halı ile aynı numarayı taşıyan makbuz ile teslim alınır. Servis aracına yüklenen halılar fabrikamıza getirilir. Yıkamaya gelen halılarınız evvela cinsine göre ayırt edilir, sırası üzerine toz alma makinelerin de tozlardan ve havlardan arındırılır.

 

Etiketler : Malatya Halı Yıkama , Malatya'da Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Halı Yıkama Telefonları , Halı Yıkama Malatya , Halı Yıkama Firmaları Malatya , Halı Yıkama Şirketleri Malatya , Malatya Halı Yıkama Firması , Malatya Halı Yıkama Şirketi , Malatya Halı Yıkama Yerleri , Malatya Halı Yıkama Fabrikası , Malatya Halı Yıkama Fabrikaları , Malatya Halı Yıkama Numaraları