Malatya Halı Yıkama Fabrikası

Malatya'da halı yıkama fabrikası siz değerli müşterilerimi hizmet etmekteyiz. Fahri Kayhan , Yeşilyurt , Battalgazi , Top Söğüt'de halı yıkama hizmetikoltuk yıkama hizmeti olarak bütün Malatya’ya hizmet vermekteyiz. Bizim farkımız kalitemiz farkımız profesyonel hizmet Malatya halı ve koltuk yıkama hizmetini bir telefon yakınız da 0422 324 4325...

Halı Yıkama işlemleri

Yıkama aşamasına geçmeden evvel halılarınız renk solduran kimyasal maddelerin kullanılmadığı halı yıkama şampuanı ile karıştırılmış su ile ıslatılır ve beklemeye alınır. Bekleme süresi minimum 3 saat olmakta, bu bekleme süresi halılarının içerisin de olan lekelerin yumuşamasına ve halıların dokumalarının sertliğini kırmaktadır. Yıkamaya hazır olan halılar yine cinsine göre bant sistemli yıkama makinelerine tane ile verilerek yaklaşık 5 dakikalık bir yıkama işlemine tabi tutulur.

Otomatik yıkama makinemiz 8 adet fırça özellikli, alt yıkama ve rulo yapma sistemlidir. Yıkama makinesinden çıkan halılarınız durulama makinesine gönderilir, tazyikli su ile durulanan halılarınızın yıkama su atıklarından arındırılır ve tazyikli temiz su ile durulanır. Önemlidir ki durulaması iyi yapılmayan bir halı kuruduktan çok kısa bir süre sonra eski lekelerini tekrar yüzeye çıkartır. Yıkama ve durulama işlemi yapılan halılarınız, kontrol masasına gönderilerek son kontrolü yapılır.

Kontrol yapıldığın da makineden temizlenmemiş olan bir leke var ise leke sökücü yardımı ile lekelerinden arındırılarak kurutma bölümün de beklemeye alınır. Kurutma bölümümüz kapalı bir oda şeklindedir, dışarıdan gelecek olan hiç bir madde ile teması olmamaktadır. Kuruma işlemi ortalama 4 ila 6 gün arasındadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız son kontrol masasına gönderilir ve son kontrol de tüm detayları incelenerek son leke – kir işlemleri yapılarak paketleme yapılır.

Paketleme de kullanılan hışır naylon kullanılmaktadır. Paketlenen halılarınızın net ölçüleri hesaplanarak fiyatlandırılması makbuza yazılır. Sizlere uygun bir zaman verilerek o vakitte halılarınızı teslim etmek için bilgi verilir. Halılarınızı kapınıza teslim ettiğimiz de sizlerden kontrol etmenizi isteriz.

 

Etiketler : Malatya Halı Yıkama , Malatya'da Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Halı Yıkama Telefonları , Halı Yıkama Malatya , Halı Yıkama Firmaları Malatya , Halı Yıkama Şirketleri Malatya , Malatya Halı Yıkama Firması , Malatya Halı Yıkama Şirketi , Malatya Halı Yıkama Yerleri , Malatya Halı Yıkama Fabrikası , Malatya Halı Yıkama Fabrikaları , Malatya Halı Yıkama Numaraları