Malatya Halı Yıkama Numaraları

Malatya Halı Yıkama Numaraları arasında En Hızlı Ulaşacağınız Numara Ateşoğlu Halı Yıkama'dır.

Evlerimizde en çok kirlenen ve mikro organizma barındıran eşyalarımızdan biri halılarımızdır. Malatya'da konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji otomatik makinalarımız ile halılarınızı tüm kir ve bakterilerinden arındırıyoruz. Halılarınızı Malatya'nın neresinde olursanız olun evinizden alıyor ve en geç 1 hafta içerisinde evinize teslim ediyoruz.

Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır.

Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda su ile ıslatılarak kir ve lekeleri yumuşaması sağlanır. Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla halı yıkama makinelerimizle ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır.

Lekeler % 90 leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır.

Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır.

Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutma % 90 oranında suyunu atmış olur.Kalan % 10 ‘luk neminide askılarda kurutulmaya bırakılır. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra parfümlenir ve paketlenir Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

 

Etiketler : Malatya Halı Yıkama , Malatya'da Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Şirketleri , Malatya Halı Yıkama Fiyatları , Malatya Halı Yıkama Telefonları , Halı Yıkama Malatya , Halı Yıkama Firmaları Malatya , Halı Yıkama Şirketleri Malatya , Malatya Halı Yıkama Firması , Malatya Halı Yıkama Şirketi , Malatya Halı Yıkama Yerleri , Malatya Halı Yıkama Fabrikası , Malatya Halı Yıkama Fabrikaları , Malatya Halı Yıkama Numaraları